Головна Новини Товари Послуги Проекти Соціальні проекти Інвесторам Результати Додаткова інформація

ПТС-тренажер

Простий у налаштуванні та експлуатації. Може використовуватися для забезпечення багатокамерних прямих трансляцій подій у спеціалізованих концертних комплексах, на відкритих майданчиках і в польових умовах. Але основна місія - бюджетно навчати значні групи стажерів.

Конкурентні переваги ПТС-тренажера

  • Незалежність системи від канальних синхроімпульсів, що дозволяє використовувати різні типи камер одночасно.
  • Вбудований багатокористувацький режим (багаторежисерніть) - до 6 режисерів із застосуванням «Таллі-Світлофорчика».
  • Низька ціна камерного обслуговування - мала залежність ціни комплекту від кількості обслуговуваних камер.
  • Малобюджетна дальність передачі сигналу - типова комплектація тренажера має на увазі бухту 300 метрів («стадіонний» стандарт).
  • Малі габарити системи і бухт камерних каналів.
  • Розділені канали для переговорів з групами телеоператорів - можливість швидкого встановлення і переустановлення груп на переговорних пристроях.
  • «Азбука Морзе» на Світлофорчику і «рухомий рядок» на накамерному сигнальному моніторі.
  • Комбінований камерний канал - поділ малобюджетного керуючого тракту і оптимізованого професійного.



ПТС-тренажер відноситься до низькопотокових цифрових систем з аналоговим трактом.

Низькопотоковий (з аналоговим трактом) - частково професійний тип рішення, достатній для професійного виробництва відеоконтенту за відкладеним принципом. Управління операторами і допоміжні трансляції здійснюються за допомогою транспортування до системи комутації низькопотокового аналогового композитного сигналу, що знижує якість oline-сигналу, але забезпечує всі необхідні функції для отримання результуючої програми шляхом подальшого автоматизованого постмонтажу. Транспортування відеосигналу здійснюється в реальному часі за допомогою камерних каналів на базі комп'ютерної витої пари (4-х канальної).

ПТС-тренажер - це багатокористувацький комп'ютер. Складається з центрального блоку, виконаного у вигляді підлогового тауера, і робочих місць 4х режисерів, що розташовані лінійно в ряд. Кожне робоче місце - це клавіатура і програмний монітор, на якому режисер контролює свою програму. На віддаленні 2-х метрів від робочого столу режисерів встановлюється легка сталева рама, на яку підвішується 4-и комп'ютерних монітора. На крайніх зліва 2-х моніторах відображається 16 відеосигналів від відеокамер і плеєрів (по 8 на кожному). А на 2-х інших відображається перша і третя програми (для медійних панелей в залі). Друга програма для загального перегляду не відображається. Програма з грін-руму може відображатися для старшого режисера індивідуально.

Інженерне робоче місце (обслуговування відеомагнітофонів, камерних каналів, титрів і т.п.), а також місце звукорежисера як правило розташовуються у вигляді літери Т відносно до режисерської лінійки.

Система комутації виконана відповідно до потреби обслуговування сучасних шоу 5-ма одночасними програмами (4-ма режисерськими і 1-єю інженерною). Відповідно до цього старшим режисером трансляції призначаються ролі в режисерській команді.

Перша програма - головна трансляція, яка здійснюється найбільш досвідченим режисером і від якої проектуються всі інші програми.

Друга програма - допоміжна (для подальшого монтажу результуючої відео версії), яка здійснюється «перпендикулярно» за Кулєшовим по відношенню до першої програми.

Третя програма - оформлення залу та медійних панелей великими планами учасників та емоціями глядачів. Здійснюється з урахуванням використання загальних планів у першій програмі - коли обраний загальний план і в кадр потрапили медійні панелі, режисер третьої програми перемикає одні плани на інші, надаючи тим самим додатковий ефект присутності у віддаленого глядача.

Четверта програма - грін-рум. Відстежуються інтерв'ю важливих гостей і учасників. Формуються важливі висловлювання для спонсорів трансляції та замовників відеоверсії події, перекриваються заборонені до трансляції епізоди шоу.

Нове рішення - одночасне отримання кількох різних за складом результуючих альтернативних програм, але з точним збігом тривалості всіх комутованих відрізків (склеювань) між альтернативами (це неможливо отримати на старих технологіях, однак важливо для результуючого монтажу надвідповідальних програм); можливість застосування автоматичного напрацювання програм («авто-пілотування») і т.д.

У комплект поставки входять 12 бухт довжиною по 150 метрів. Рішення дозволяє покупцеві самостійно застосовувати бухти-подовжувачі до 300 метрів («стадіонний» стандарт). Даний тип рішення завдяки низькій ціні цікавий у пострадянських країнах та країнах третього світу.

Ціна може коливатися від 5000 до 7000 $.

Позиціонується потреба в підтримці малобюджетних трансляцій та управлінні стажистами. Під такою позицією рішення має попит.

Інтуїтивний обсяг ринку - близько 10 000 продажів за 5 років (по 200 продажів на країну).