Головна Новини Товари Послуги Проекти Соціальні проекти Інвесторам Результати Додаткова інформація

Новини

Четвертий концерт XXI Міжнародного фестивалю «Bach-fest»

25 Жовтня 2016

Концерт став черговим етапом XXI Міжнародного фестивалю «Bach-fest». Грали музиканти з Бєлгорода - Тимур Халіуллін (орган, рояль) і Олег Шейна (віолончель). Їх присутність, а також приїзд москвича Станіслава Греся, власне, і зробили сумської бахівський фестиваль цього року міжнародним.

Детальніше

Чемпіонат України зі спортивної ходьби

11 Червня 2016

В Сумах пройшов Чемпіонат України зі спортивної ходьби. Виборювали звання Чемпіона - 43 спортсмени з 8 областей, у чоловічій та жіночій групах. Про результати - розкаже Данило Снісар.

Детальніше

Універсальна виставка «Слобожанський міст»

26 Травня 2016

ХIІІ Міжнародна універсальна виставка «Слобожанський міст-2016» в рамках Дня Європи в Україні.

Детальніше

Орест Лютий у Сумах

12 Квітня 2016

НАРЕШТІ! Видатний український “співочий антрополог” Орест Лютий, що у 2012 році створив культовий проект “Лагідна та сувора українізація” виступив в Сумах 12 квітня. Він був першим, хто виступав на революційних барикадах та на передовій перед бійцями АТО, піднімаючи патріотичний дух людей, котрі боролися і продовжують боротися за Україну.

Детальніше

Гурт "Скрябін" У Сумах

18 Квітня 2016

18 Квітня 2016 г. відбувся благодійний концерт в пам'ять одного артиста, групи "Скрябін", Кузьми Скрябіна.

Детальніше

«Віртуози cлобожанщини» в Сумах

27 Декабря 2015

28 листопада у Конотопський МБК «Зоряний» був представлений інформаційний інтернет-центр проекту «Герої нації», який був презентований Сумським обласним науково-методичним центром культури і мистецтва. Народний історико-патріотично-мистецький проект «Герої нації» мав на меті перш за все вшанування Героїв українського народу.

Детальніше

Lords Of The Sound у Сумах

29 Ноября 2015

29 листопада жителі та гості міста Сум змогли насолодитися прекрасним звучанням кінематографа у виконанні симфонічного оркестру Lord of the Sound. Орекстр приїхав в рамках всеукраїнського ювілейного туру «Кіно-Хіти.Grand Collection».

Детальніше

Герої нації - Конотоп

28 Ноября 2015

27 грудня в м.Суми відбувся благодійний концерт оркестру «Віртуози Слобожанщини». Концерт «Симфонія добра» пройшов в залі церкви «Ковчег», всі виручені кошти підуть на потреби опікового відділення Сумської обласної лікарні, яке ось уже з 1974 року рятує людей.

Детальніше

«Лідерство. Розвиток. Успіх»

03 Жовтня 2015

3 жовтня у м. Суми відбувся мотиваційний проект - Великий Саміт «Лідерство. Розвиток. Успіх». Одна з головних тем для обговорення: «Ефективне лідерство попри війну та конфлікти.». Спікерами виступали народні депутати України, політики, успішні бізнесмени та науковці. Вони розповіли, яким чином нашу державу можна зробити краще.

Детальніше

Лагідна українізація в онлайні

22 Серпня 2015

22 серпня в м. Лебедин проходив етно-рок фестиваль, приурочений до Дня міста. В рамках святкування - благодійна акція для збору допомоги українській армії. Музичний подарунок від груп: "PoliКарп", "І Рута", "ДримбаДаДзиґа", "Рутенія".

Детальніше

Про Сумські актуальності

1 Серпня 2015

1 серпня 2015 року у виставковому центрі "Іллінський" громадська ініціатива «Нам тут жити» за підтримки Центру соціального партнерства провела Форум "Про сумські актуальності".

Детальніше

Молимося за Україну разом з «Грацією»

5 Червня 2015

У сумському театрі ім. Щепкіна пройшов ювілейний концерт хореографічного колективу «Грація». Своє двадцятиріччя артисти святкували під девізом «Молимося за Україну». Шоу-програма була присвячена подіям на сході країни. Вже традиційно пряма багатокамерна трансляція в Інтернет та показ телепередачі в ефірі сумської ОДТРК супроводжували шоу сумчан.

Детальніше

Маленькі зірки театру «Полярис»

24 Квітня 2015

В сумському обласному Театрі юного глядача пройшов звітний концерт дитячого музичного театру «Полярис». Зал був повний: на подію прийшли родичі та друзі, просто знайомі та знайомі знайомих, звичайні перехожі та поціновувачі дитячих спектаклів.

Детальніше

Перший в Україні семінар виробників телеверсій шоу завершено

4 Травня 2015

Сумський державний університет спільно із Сумською обласною державною телерадіокомпанією та телеканалом СТС (ГО «Самоврядування Сумщини») 29 квітня 2015 року провели міжрегіональний семінар «Професійні репортажні трансляції подій – мистецтво чи бізнес?». На подію було запрошено понад 100 телекомпаній України. Для віддалених учасників діяв режим прямої трансляції зі зворотнім аудіозв’язком.

Детальніше

Національний чемпіонат з легкої атлетики – ще одне надбання

15 Лютого 2015

Триденна багатокамерна пряма трансляція національного легкоатлетичного чемпіонату України завершилась. В офіційних документах відзначено, що вперше в історії національного спорту легкоатлетичні події такого рівня український глядач зміг відслідковувати он-лайн за традиційною телевізійною технологією. Професійний легкоатлетичний Манеж, 11 камер, 4 режисери, 10 телеоператорів, спортивний коментар, онлайн-титрування.

Детальніше

Фестиваль СтудДенс в Сумах

19 Січня 2015

Пряма трансляція студентського шоу на сумський обласний телеканал ОДТРК силами студентів СумДУ. У роботі задіяно 14 відеокамер та 20 студентів-стажерів – режисерів, ведучих, телеоператорів, інженерів.

Детальніше

Группа ТИК в Сумах - очередная прямая трансляция

5 Грудня 2014

23 жовтня на підтримку акції «100 днів тепла» в Сумському державному університеті пройшов благодійний концерт «Зігрій солдата». У шоу брали участь переможці конкурсу «Співоча Сумщина».

Детальніше

Золотий інтеграл-2014 – трансляція на 10 телеканалів

19 Листопада 2014

Золотий інтеграл-2014, цикл телепередач за матеріалами запису по трансляції на 10 телеканалів України (Запоріжжя, Рівне, Суми, Черкаси + телеканали Дніпропетровської, Одеської, Полтавської та Сумської областей).

Детальніше

Х-фактор 4 в Сумах, багатокамерна пряма трансляція

23 Вересня 2014

Топ колективи проекту Х-фактор (СТБ, 4й сезон) в Сумах: Two Voices, Клей Угрюмого і Тріода.

Детальніше

СумДУ: "Посвята -2014". Інтернет-трансляція на телеканал ОДТРК

16 Вересня 2014

Цього року близько 1200 першокурсників поповнили лави Сумського державного університету. Урочиста посвята проходила 29 серпня.

Детальніше

«Схід-Рок-2014» – багатокамерна трансляція на 10 міст України

28 Серпня 2014

В Дні Прапора та Незалежності України монологівці, новостворена лабораторія Інтернет-телебачення і екранних мистецтв Сумського державного університету та фахівці з Сумської ОДТРК працювали на повну рок-потужність.

Детальніше

Концерт патріотичного року в Конотопі

6 Серпня 2014

Цикл із п’яти телепередач за фактом прямої багатокамерної трансляції в інтернет та 7-ми годинного телемарафону на канал КСТ «Вежа» (Конотоп) патріотичного рок-концерту, присвяченого 355-річчю Конотопської битви. Кому Вниз, ДримбаДаДзиґа і т.п.

Детальніше