Головна Новини Товари Послуги Проекти Соціальні проекти Інвесторам Результати Додаткова інформація

Поліфонія відео

Інвестуй в технологію майбутнього!

Стартап-проекти і діючий бізнес

Прямі багатокамерні трансляції – мистецтво чи бізнес?

Ми – група активних, талановитих студентів, що працює під керівництвом досвідчених викладачів. Займаємося улюбленою справою – телевізійними репортажними багатокамерними прямими трансляціями, перетворюючи її на бізнес.

Потреба в мало бюджетних, проте високоякісних прямих трансляціях подій на телеканали та в Інтернет величезна! Це типовий студентський креатив та бізнес-проект. Тому що професійних агентств такої спеціалізації не багато. А студентських – немає зовсім.

Це діючий бізнес. І тому він привабливий.

Чекаємо на ваші інвестиції!

Що потрібно для високоякісної трансляції?

Перш за все, потрібна гарно навчена команда професіоналів! Саме така команда надасть замовнику художню розкадровку в режимі реального часу. Вона повинна відрізнятися такими цінностями, як композиційні сюрпризи (несподівані точки зйомки, емоції дійових осіб, глядачів, ведучих шоу, гостей грін-рума і т.д.), сучасна палітра (Full-HD і т.д.), і, звичайно ж, сувора відповідність дії прогнозованому відслідковуванню основних епізодів. А щоб все це реалізувати, необхідно багато камер. Як правило – від 10 та більше.

Кратко о бизнесе

Проект многокамерных прямых трансляций, проморолик проекта, режиссер-разработчик - Руслан Николенко, СумДУ, ОГТРК, Монолог, 2016

Якими бувають витвори мистецтва у нашій сфері?

RSLOur3LVf4

Формат відео тільки 16:9? - ні
Ідеально поставлене світло? - ні
Найкращі камери в світі? - ні
Сигнал тільки Full HD? - ні
А що ж тоді?..

На це питання відповідає наш "Гопак".
Онлайн режисура без права на монтаж, моментальний командний креатив операторів, повний резонанс динаміки події і зміни кадрів, приголомшлива раскдровка... Словом, оркестрова творчість, де замість скрипок і диригентської палички - камери, система комутації, дроти, кнопки, сигнальні таллі... А головне - команда професіоналів.

Автор відео - режисер-постановник Людмила Кривомаз, бізнес-пертнер проекту

Пересувна телевізійна студія

Дорогі «автобуси» - це, звичайно, добре. Але, як правило, така «іграшка» коштує дорого і місяцями стоїть без діла. В обласних та районних центрах масштабні події відбуваються рідко. Іще рідше туди приїздить «чудо» за $1 000 000 – добро простоює.

Але ж хочеться творити! А глядач хоче отримувати красу та співпричетність. Само собою, лише в прямому ефірі. Невже немає можливості для студентів здійснювати багатокамерні трансляції?

Створений нами ПТС-тренажер – це бюджетний інструмент, що дозволяє стажистам працювати з великою кількістю камер (від 16 і більше). Тренажер простий в налаштуванні та експлуатації. Він може використовуватися для забезпечення запису і трансляції подій, як в спеціалізованих концертних комплексах, так і на відкритих майданчиках у польових умовах.

У нас бездоганна репутація та високі навички. Значить ми, перспективні!