Головна Новини Товари Послуги Проекти Соціальні проекти Інвесторам Результати Додаткова інформація

Чемпіонат України зі спортивної ходьби

11 Червня 2016

В Сумах пройшов Чемпіонат України зі спортивної ходьби. Виборювали звання Чемпіона - 43 спортсмени з 8 областей, у чоловічій та жіночій групах. Про результати - розкаже Данило Снісар.

У день змагань в Сумах, як з відра, лив дощь. Прохолодна й волога погода - якнайкраще сприяли спортсменам, які виборювали першість у 11 Чемпіонаті України зі спортивної ходьби.

Скороходи змагаються на дистанції 20 тисяч метрів. Серед спортсменів і Іван Лосєв. Він фінішував першим. Легкоатлет каже - розраховував тільки на перемогу.

За рік скороходи долають у середньому - 5-6 тисяч кілометрів. Кожна перемога - наближує атлетів до головної мети - членства в українській збірній.

"Чемпіон України, 2 місце, 3 місце - мають бути включені до збірної команди. І ось саме для цих спортсменів, хто сюди приїхав це чудовий шанс бути включеним до складу збірної команди. Маємо доволі хороше представництво у змаганнях. 13 майстрів спорту міжнародного класу, 18 майстрів спорту, 11 кандидатів у майстри", - говорить Олексій Сердюченко, тренер збірної команди України з легкої атлетики, організатор Чемпіонату.

Організатори чемпіонату розраховують, що змагання проводитимуться в Сумах й надалі. Адже саме це місто серед спортсменів-ходунів вважають столицею спортивної ходьби. Тим паче, що саме тут живе - кращий скороход 20 століття - Володимир Голубничий.